DOMŮ SEZÓNY ZÁVODNÍCI KONTAKT ADMIN

SVAZ CHOVATELŮ chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Výsledky soutěží - 2019

Závody

Název Začátek Konec
Nihošovice, okr. Strakonice 27. 04. 2019 27. 04. 2019
Prostřední Bečva 04. 05. 2019 04. 05. 2019
Zdeslav 25. 05. 2019 25. 05. 2019
Třešť 25. 05. 2019 25. 05. 2019
Heřmánky u Potštátu 08. 06. 2019 08. 06. 2019
Dolní Jelení 08. 06. 2019 08. 06. 2019
Lanškroun 15. 06. 2019 15. 06. 2019
Kosova Hora 29. 06. 2019 29. 06. 2019
Loštice 30. 06. 2019 30. 06. 2019
Květná 05. 07. 2019 05. 07. 2019
Hunčice 06. 07. 2019 06. 07. 2019
Bobrovníky 13. 07. 2019 13. 07. 2019
Štichov 13. 07. 2019 13. 07. 2019

Celkové pořadí v jednotlivých disciplínách


Kompletní soutěž jednospřeží

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Bančík Michal 954 4
2 Foist Jiří 868 5
3 Beran Jakub 859 3
4 Hajtmar Vladimír 845 4
5 Skácel Petr 814 2
6 Blizňák Jan 752 1
7 Ježek Miroslav 748 3
8 Hradec Josef 745 4
9 Šíma David 742 2
10 Kratochvíl František 740 2
11 Jura Milan 735 1
12 Beran František 731 3
13 Francisty Jan ml. 709 1
14 Marvan Jaroslav 701 6
15 Martynek Jiří 700 1
16 Školka Karel 694 4
17 Farský Michal 685 2
18 Brázdová Marie 683 1
19 Kubíček Mojmír 674 1
20 Rývorová Radka 658 1
21 Kubíček Otakar 652 2
22 Mikeš Libor 648 1
23 Koutný Jaromír 646 2
24 Žák Radek 641 4
25 Procházka Petr st. 638 3
26 Slezag Martin 637 1
27 Pavelka Michal 635 1
28 Sitte Petr 622 1
29 Herejková Zdena 609 1
30 Procházka Petr ml. 600 2
31 Hél Jaroslav 554 2
32 Smigová Pavla 480 4

Těžký tah jednospřeží - Morava

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Bambuch Robert 845 2
2 Blizňák Jan 778 1
3 Kubíček Mojmír 775 3
4 Maurič Stanislav 728 2
5 Svoboda Bohumír 726 1
6 Šíma David 725 2
7 Martynek Jiří 674 1
8 Juračka Luděk 673 1
9 Kluz Tomáš 657 1
10 Bančík Michal 654 2
11 Koutný Jaromír 647 1
12 Mikeš Libor 622 1
13 Sitte Petr 596 1

Ovladatelnost jednospřeží - Morava

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Bančík Michal 906 3
2 Skácel Petr 793 2
3 Francisty Jan ml. 770 1
4 Martynek Jiří 765 1
5 Koutný Jaromír 743 1
6 Blizňák Jan 739 1
7 Hél Jaroslav 717 1
8 Šíma David 709 2
9 Reichel Pavel 694 1
10 Hajtmar Vladimír 691 1
11 Juračka Luděk 665 1
12 Kluz Daniel 643 1
13 Mikeš Libor 640 2
14 Kubíček Otakar 639 1
15 Sitte Petr 635 1
16 Kubíček Mojmír 625 2
17 Kluz Tomáš 617 1
18 Svoboda Bohumír 609 1

Kompletní soutěž dvojspřeží

Pořadí Závodník ELO Počet závodů
1 Bančík Michal 900 6
2 Marvan Jaroslav 886 6
3 Francisty Jan ml. 875 3
4 Šíma David 847 4
5 Fízek Marián 844 1
6 Foist Jiří 823 4
7 Beran František 790 3
8 Blizňák Jan 784 3
9 Kubíček Mojmír 782 3
10 Skácel Petr 775 5
11 Kratochvíl František 765 1
12 Játy Patrik 753 1
13 Martynek Jiří 748 3
14 Ježek Miroslav 739 4
15 Kluz Daniel 701 1
16 Hradec Josef 694 4
17 Školka Karel 689 4
18 Anderle Josef 687 1
19 Hajtmar Vladimír 671 4
20 Hasch st Zdeněk 664 1
21 Ficbauer Milan 662 1
22 Janoš David 657 2
23 Jílek Jan 651 2
24 Hasch ml. Zdeněk 638 1
25 Klobas Karel 636 1
26 Sitte Petr 635 1
27 Mikeš Libor 625 1
28 Kubíček Otakar 624 2
29 Žák Radek 618 2
30 Francisty Jan st. 615 1
31 Brázdová Marie 610 1
32 Reichel Pavel 606 4
33 Smigová Pavla 597 1
34 Procházka Petr st. 559 3
35 Kala Zdeněk 544 2
36 Maurič Stanislav 501 5

Zpět